Przeciwieństwa | Rosegal

15:35:00

Ostatnio się zastanawiałam co tak naprawdę zbliża do siebie ludzi, co sprawia, że jedna osoba zainteresuje się drugą. Istnieje powiedzenie, że "przeciwieństwa się przyciągają", jednak czy jest to prawdą ? W mojej opinii, po części owszem, ale raczej skłaniam się do tego, że wolimy osoby podobne do siebie. Jakby na to nie patrzeć, raczej nie dogadamy się z osobą, która ma zupełnie inny pogląd na jakąś sprawę niż my np. ty masz mnóstwo tatuaży, sądzisz, że przez nie się wyrażasz, mają dla ciebie jakieś znaczenie, a ta druga osoba twierdzi, iż jest to tylko oszpecanie swojego ciała - to na dłuższą metę nie wypali. Choć z drugiej strony myślę, że w tym powiedzeniu jest ziarno prawdy. Lubimy kiedy ktoś jest do nas podobny, lecz nie identyczny, to też z kolei mogłoby być nudne, a momentami nawet irytujące. Sądzę, że szukamy osób, z którymi potrafimy znaleźć "wspólny język", podzielić pasję, lecz jednocześnie szukamy takiej osoby, która będzie w pewnym stopniu inna niż ty. Z taką osobą ciekawie się rozmawia, ponieważ w każdej rozmowie potraficie odkryć coś nowego, ty opowiesz jak było na lekcji tańca, na który chodzisz, a ona opowie o meczu, który ostatnio rozegrała. To nie pozwala na nudę, za każdym razem dowiadujecie się o sobie czegoś nowego, ale równocześnie macie ze sobą wiele wspólnego. Myślę, że w większości przypadków tak właśnie jest, choć możliwe, że nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy, to podświadomie tak czynimy.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Chciałam Wam także pokazać dżinsy, które ostatnio do mnie przyszły ze strony Rosegal. Zdjęcia są robione w domu, ponieważ mroźna pogoda nie pozwoliła mi na zdjęcia na zewnątrz, zwłaszcza, że jestem świeżo po chorobie. Nie przedłużając, są świetne. Wyglądają lepiej niż się spodziewałam, że będą. Uważam, że są wygodne i dobrze zrobione, zamówiłam rozmiar S, dostałam S i leżą jak ulał :D. Dzięki elastycznemu materiałowi są rozciągliwe i gdy się chodzi dziury nie rozdzierają się. Oprócz kilki nitek, które musiałam odciąć, nie mam do nich większych zastrzeżeń. Zdecydowanie mogę polecić :).

Miło byłoby, gdybyście kliknęli w link poniżej. Z góry dzięki :). 


/Klaudia

A Wy jakie macie zdanie na temat przeciwieństw? Myślicie podobnie do mnie, a może zupełnie inaczej ? :)

You Might Also Like

23 komentarze

 1. Nigdy nie zrozumiem tej mody.... ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie spodnie były już kiedyś daawno temu noszone :)

   Usuń
 2. A moim zdaniem przeciwieństwa jednak się przyciągają, oczywiście nie zawsze, ale bardzo często :D
  Świetne spodnie, kliknęłam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja tam szaleje za spodniami!
  Kliknięte!

  http://allegiant997.blogspot.com/2017/02/od-dzis-juz-nic-nie-musze.html

  OdpowiedzUsuń
 4. fajne są te naszycia :D jeśli dziury byłyby mniejsze sama bym sobie zamówiła takie ;D

  grlfashion.blogspot.com
  zapraszam;*

  OdpowiedzUsuń
 5. Spodnie w sumie bardzo mi się podobają :)

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2017/02/loose-outfit.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Spodnie genialne <3 Przeciwieństwa się przyciągają :)

  http://fasionsstyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Przeciwieństwa się i przyciągają i odpychają, działa to w dwie strony :D
  Pozdrawiam ;)
  Tak Po Prostu BLOG [klik]
  Zapraszam w wolnej chwili do mnie! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Myślę podobnie. Fajnie jak ktoś jest całkiem inny od nas z jednej strony, a z drugiej dobrze jest mieć coś wspólnego :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiam spodnie z dziurami a te są genialne
  http://mylifeiswonderful9.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Super spodnie. Też uważam, że lepiej mieć więcej podobieństw niż różnić między sobą :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Kiedyś byłam zdania, że przeciwieństwa się przyciągają i te różnice między dwójką ludzi to coś pięknego. Z czasem przekonałam się, że zamiast łączyć, to to po prostu dzieli. No, ale ludzie i przypadki są różne ;) Jednym się uda, innym nie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Spodnie są świetne, idealne kabaretki byłyby podspód :) Buziaki :* Kliknięte !!

  OdpowiedzUsuń
 13. Świetne spodnie :P
  Moim zdanie przeciwieństwa się przyciągają ja i mój chłopak jesteśmy doskonałym przykładem :) (jesteśmy ze sobą ponad dwa lata :)

  Pozdrawiam Agaa
  http://ilovetravelingreadingbooksandfilms.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Zgadzam się z tobą w 100 procentach. Ludzi, którzy mają podobne zainteresowania do mnie z czasem trochę mnie nudzą, wolę otaczać się ludźmi z całkiem innymi pasjami, ale jednocześnie, żebym mogła z nimi znaleźć wspólny język.

  http://weruczyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Mega są te spodnie :)

  http://youthinkpositive.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Ludzie mimo wszystko i tak szukają osób, z którymi mogą dzielić pasję i wspolne zainteresowania. Jednak prawda jest różna;)
  by Arek

  OdpowiedzUsuń
 17. Moim zdaniem przeciwieństwa się jednak przyciągają xd Spodnie są bardzo ładne :)
  Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. na moim przykładzie ja jestem duszą artystyczną totalnie, a mój chłopak jest ścisłym umysłem, jest programistą, ja jestem choleryczką a on jest spokojną osobą, natomiast oboje lubimy gotować i oglądać filmy :) Ja dostrzegłam, że np wśród artystów jest bardzo dużo rozwodów, dlaczego? bo zazwyczaj te pary wykonują ten sam zawód albo są w tym samym środowisku.. i dlatego ja zawsze się trzymałam zdala od mężczyzn którzy np śpiewają.. i zdania nie zmienię :P

  OdpowiedzUsuń
 19. My z narzeczonym mamy podobne zainteresowania, ale z charakteru jesteśmy całkowicie inni :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Myślę, że powiedzienie, że przeciwieństwa się przyciągają to prawda, ale tak jak piszesz- nie zawsze wypala, ile ja już nzałąm ludzi, którzy byli "inni" ode mnie.. i po prostu nie potrafiłam sie z nimi dogadac przez różnice w poglądach, owszem, mozna drugiego człowieka nakierować, zmienić coś, jesli jest w nim coś negatynwgo, albo wpłynąć na pogląd, tylko po co? To że jestesmy inni, czyni nas wyjątkowymi!
  lipcowaja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

zBLOGowani.pl