Poradzisz sobie

01:02:00

Pamiętam ten moment, kiedy spojrzałeś mi w oczy. Wtedy nie liczyło się nic innego, cały mój świat stał przede mną i się do mnie uśmiechał. Czy może być coś piękniejszego? Niestety prawdziwe szczęście jest krótkie. Niedługo po tym odszedłeś. Tak nagle, a ja nie byłam przygotowana... Nie poradziłam sobie z tym dobrze... Może na zewnątrz się uśmiecham, ale w środku nie jest najlepiej. Czuję jakbyś zniszczył we mnie wszystko co było dobre. Nie potrafię już ufać ani kochać. Mam dystans z którym nie umiem sobie poradzić. A to wszystko dlatego, że poświęciłam Ci wszystko, co było dla mnie ważne, a Ty potraktowałeś mnie jak zwykłą NIC nie znacząca zabawką. No cóż takie rzeczy się zdarzają, ale ja myślałam, że jesteś inny. Najwidoczniej byłam naiwna, zdarza się, ale nigdy nie wybaczę Ci tego co ze mną zrobiłeś. Już nie jestem tą samą osobą, bo TY mnie zniszczyłeś.


Takie myśli często przychodzą do nas w trudnej chwili, gdy odejdzie od nas ktoś kto znaczył zdecydowanie za wiele. Niestety to najgorsza możliwa opcja, bo jeśli jedna  osoba nas skrzywdziła to nie znaczy, że za każdym razem tak będzie. Jeżeli odizolujemy się od ludzi i zamkniemy w sobie, ukarzemy tym sposobem tylko i wyłącznie siebie. W życiu często przeżyjemy trudne momenty, zdarzą się rzeczy, z którymi nie będziemy umieli sobie poradzić, ale nigdy nie możemy się poddawać ani przestawać walczyć. Musimy pamiętać, że ze wszystkim jesteśmy w stanie sobie poradzić, wystarczy znaleźć tą siłę gdzieś w nas. Nie warto też zmieniać się przez kogoś, kto na to nie zasłużył. Powinniśmy pamiętać, że żyjemy dla siebie nie dla kogoś, kto na nas nie zasługiwał.

/~Kinga               
   

You Might Also Like

9 komentarze

 1. Rozstania są ciężkie chyba dla każdego.
  Super zestaw:) Lubię połączenie koloru czerwonego z czernią.

  Pozdrawiam :)
  Moncia Lifestyle

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma lekarstwa na rozstania one są i będą zawsze nic na nie się nie poradzi :)
  by-tala.blogspot.com
  b

  OdpowiedzUsuń
 3. Rozstania są bolesne, ale z czasem trzeba postarać się zapomnieć :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozstania zawsze były ciężkie, nie ważne w jakim wieku jesteśmy. Każdy radzi sobie z nimi na swój własny sposób. Nie którzy potrzebują czasu, inni szybko się pozbierają. Najważniejsze żebyśmy nie przechodzili przez to samo, wtedy ból jest jeszcze mocniejszy. Każdy z nas znajdzie kiedyś swoje przeznaczenie, swoją jedną, prawdziwą miłość, przy której zobaczymy, że wszystko inne to tylko dziecinne zauroczenia.

  Pozdrawiam kochane i zapraszam do siebie KLIK

  OdpowiedzUsuń
 5. Great post dear!You have a nice blog
  I follow you can you follow me please?
  www.guzelvekulturlu.com
  Kisses

  OdpowiedzUsuń
 6. Każde rozstanie w ogólnym rozrachunku tylko nas umacnia. I Ty również przez to będziesz silniejsza!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czytając wstęp czułam się jak bym czytała o sobie. Jestem akurat po rozstaniu. Wiem, że wszystko co zrobiłam jest słuszne i to dodaje mi sił :)
  Mój blog.

  OdpowiedzUsuń
 8. Very nice post.Bridesmaid.Design is the best online store for shopping Designer Strapless Bridesmaid Dresses and wedding gowns. 2019 style exclusive bridesmaid and wedding dresses with discount price. Free Shipping Worldwide 15% Off Until Cyber Monday Sale, Coupon Code - 2018SALE

  OdpowiedzUsuń

zBLOGowani.pl