Odejść? Tak po prostu?

17:39:00

Kochanie dziękuję Ci za wszystko co dla mnie zrobiłeś. Za te wszystkie złe momenty, kiedy byłeś obok. Za miliony uśmiechów. Za te wszystkie godziny pisania, rozmów i spotkań. Dziękuję, że przy tobie zobaczyłam co tak naprawdę znaczy szczęście. Dzięki Tobie zasypiałam i budziłam się z myślą, że mam dla kogo żyć i nigdy ci tego nie zapomnę, ale teraz muszę odejść. Nie wiem co się stało, ale wiem, że już nie patrzysz na mnie w ten sposób. Widzę, że stałam ci się obojętna i już nie mogę tego znieść. To jest zbyt trudne. Patrzenie jak z dnia na dzień jesteś coraz dalej mnie zabija. Dłużej tak nie mogę. Jestem zbyt słaba, bo kolejny raz pokochałam zbyt mocno... Nie potrafię pogodzić się z tym jak teraz wygląda nasza znajomość. Nie mogę zrozumieć co się stało i dlaczego taki jesteś. Czy ja coś zrobiłam? Czy to moja wina? Będzie jak dawniej? Czy jeszcze kiedyś spojrzysz mi w oczy i powiesz, że jestem dla ciebie najważniejsza? Usłyszę jeszcze twój głos? Zobaczę ten twój najpiękniejszy uśmiech? Wtulę się w twoje ramiona? A może będę musiała udawać, że wcale tak mi na tobie nie zależy i, że już zapomniałam? Zmusisz mnie do tego? Będziesz tak okropny, że się poddam po  tak długiej walce za nas oboje?

Czasami przychodzi taki moment, że musimy odejść, tak po prostu zostawić kogoś kogo kochamy. Bez zadawania zbędnych pytań, na które i tak nie otrzymalibyśmy odpowiedzi. Nie wiem czemu tak jest, ale chyba muszę się z tym pogodzić. Walczyłam już wystarczająco długo za nas oboje. Sama nie wygram tej walki. Po co skoro nikt oprócz mnie tego nie chce? Nie da się  zmusić kogoś do uczucia. Jeśli wygasło to znaczy, że było zbyt słabe. Bo prawdziwa miłość nigdy się nie kończy i nie można nic z tym zrobić.

/~Kinga

You Might Also Like

27 komentarze

 1. Mądre słowa, śliczne zdjęcia ❤
  My Blog

  OdpowiedzUsuń
 2. Nice outfit, love it! Great photos.

  New post is on my blog. Happy New Year!
  http://thestoryofagothic.blogspot.rs
  visit my blog, Maleficent

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładnie wyglądasz ;) Szczęśliwego Nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Genialny szal i dobrze powiedziane.

  Pozdrawiam ♥
  One Masked Girl

  OdpowiedzUsuń
 5. Jejku jakie madre słowa
  Masz 100% racji w tym co napisalas
  Zapraszam do mnie :)))
  http://patsonblog.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziewczyny, piszecie naprawdę piękne i wartościowe teksty ♥ Spróbuję się trochę do nich od nieść. Będzie to coś z własnego doświadczenia oraz relacji znajomych. W młodym wieku najczęściej myślimy, że pierwsze miłości to już te na całe życie, ale niestety nie zawsze tak się zdarza. Ciężko jest też wciąż walczyć o związek w którym te starania są jednostronne.

  Pięknie wyglądasz, a szal jest cudowny :)

  OdpowiedzUsuń
 7. beautifull style darling thanks for sharing keep posting..
  https://clicknorder.pk online shopping in pakistan

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeśli wygasło to znaczy, że było zbyt słabe. - prawda!

  OdpowiedzUsuń
 9. Czasem przychodzi taki moment, że trzeba odejść. Bardzo mądrze napisałaś, aż się miło czyta. Ale i smutno.
  Co do zdjęć, to są świetne, z uśmiechem, pełne optymizmu :).
  zmienicswiat.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Miłość jest zdradliwa, dlatego niektórzy wolą nie kochać bo boją się cierpienia. Fakt cierpienie czy smutek nie należą do przyjemnych rzeczy, ale "Kto nie zaznał goryczy ni razu, ten nie zazna słodyczy w niebie"
  Zapraszam do mnie bluue-butterfly.blogspot.com
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Też kiedyś zadawałam sobie to pytanie o to czemu tak jest? Ale kiedy spotkałam tego jedynego zrozumiałam, że takie doświadczenia nie tylko uczą nas dojrzałej miłości, ale przede wszystkim uczą rozpoznać osobę, która na prawdę nas pokocha i dzięki naszym doświadczeniom możemy być szczęśliwi w tym stałym związku:).
  Dziękuję za wizytę u mnie.
  https://mojportret.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. W życiu różnie bywa, czasem odejścia bywają smutne i trudne, ale co Nas nie zabije to Nas wzmocni :) Piękny szal :) Dziękuję za odwiedziny u mnie. Zostaję tu na dłużej i zapraszam do siebie :*

  OdpowiedzUsuń
 13. świetne napisane <3! super zdjęcia
  http://roksanafashionist.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Zgadzam się z Tobą <3 Szczególnie ostatnie zdanie trafiło w samo sedno <3 Genialna stylizacja!

  OdpowiedzUsuń
 15. Pięknie napisane,super zdjęcia <3

  OdpowiedzUsuń
 16. Mądre słowa, bardzo dojrzałe :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Pierwsza część- czułam się, jakby ktoś przelał na papier moje myśli.. :)
  Pozdrawiam :*
  Natforart klik

  OdpowiedzUsuń
 18. Czasem i tak bywa...niestety...
  pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 19. Taka osoba to skarb, super że potrafisz podjąć odpowiednią dojrzałą decyzje w odpowiednim momencie. 3mam kciuki

  OdpowiedzUsuń
 20. Ze swojego doświadczenia wiem, że nie powinno się zostawiać osób które kochamy, lecz czasami jest się postawionym pod ścianą. Z jednym tylko nie mogę się zgodzić, ponieważ każdy ma prawo do zadawania pytań oraz uzyskania odpowiedzi, gdyż lepiej wiedzieć w czym popełniło się jakiś błąd niż potem całe życie zawracać sobie tym głowę bądź siebie obwiniać i przenosić niepowodzenia z przeszłości na inne osoby. W miłości nie powinno się walczyć, ale zwyczajnie przy sobie być przy wzlotach oraz upadkach. Zacytuję jeszcze ostatnie zdanie
  "Bo prawdziwa miłość nigdy się nie kończy", oczywiście, że się kończy, ponieważ w życiu nic nie trwa wiecznie. Zdarza się owszem, że ludzie są ze sobą przez całe życie, ale potem śmierć i tak ich rozdziela. Pozdrawiam ♥
  wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 21. Dokładnie :( Ja jeszcze takiej sytuacji nie miałam, ale boje się, że może kiedyś nadejść . Okropnie się boje. Śliczne zdjęcia!

  http://weruczyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Super stylizacja I zdjęcia!! Obserwuje twój blog.
  http://blondshion.blogspot.co.uk/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 23. Życie jest okropnie nieprzewidywalne. Niczym domino, każde wydarzenie skutkuje drugim. Podobnie jest z romantycznym uczuciem do drugiej osoby - zapoznanie się, przyjaźń, zauroczenie, stabilna relacja, z czasem być może miłość. Musimy być realistyczni i przyzwyczaić się, że nie wszystko jest w stanie przetrwać ciężkie próby, co nie znaczy, że powinniśmy się na czymś poddać i ot tak przestać walczyć.

  Obserwuję, piszecie bardzo mądre teksty, liczę na rewanż♥ -> staying true to myself

  OdpowiedzUsuń
 24. Niestety nikogo nie da się zmusić do uczuć, tak jak napisałaś, ale czasem to później często się okazuje, że życie przyniosło nam kogoś dużo lepszego ;)
  mój blog :)

  OdpowiedzUsuń

zBLOGowani.pl