Ostatnia szansa | Czarny komplet z Zaful

17:26:00

Często gdy ktoś nas zrani, mówimy mu, że ma ostatnią szansę, ale z czasem ta "ostatnia szansa" robi się kolejną i jeszcze kolejną. Umysł podpowiada nam, że powinniśmy odejść od tego kogoś, ale serce nam nie pozwala... Tak bardzo boimy się braku tej osoby, że wolimy to wszystko znosić, ale to błąd. Bardzo duży błąd. Nikt nie ma prawa tak źle nas traktować, wybaczając pokazujemy mu, że może robić tak dalej. To smutne, ale prawdziwe. Po co nam ktoś, dla kogo nie jesteśmy ważni? Dlaczego my mamy być dla niego zawsze a on nigdy? Mamy rzucić wszystko i biec mu na pomoc, skoro on nie potrafi zrobić dla nas nawet drobnej przysługi? Chyba coś tutaj nie tak..
Niektóre decyzję są trudne, bardzo się ich boimy, ale są osoby od których lepiej trzymać się z daleka. Nie możemy dać się wykorzystywać i pozwalać się krzywdzić. Sam moment odejścia będzie bardzo trudny, ale po nim będzie łatwiej. Już nie będziemy płakać przez tą osobę i wybaczać w nieskończoność, to już się skończyło, to jest już za nami. A przed nami tylko spokój. Lepiej dla nas, jeśli nie będziemy otaczali się fałszywymi ludźmi. Czasami po prostu trzeba zebrać w sobie tę siłę, podjąć decyzję, trzymać się jej i iść pewnym krokiem przed siebie.

/~Kinga


You Might Also Like

19 komentarze

 1. Niestety wiem coś na ten temat ;( W życiu jest tak, że łatwiej jest mówić a ciężej już to wykonać tym bardziej jeżeli na kimś nam bardzo zależy.
  Komplet świetny !
  Pozdrawiam serdecznie
  http://fashionismaio15.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Komplet bardzo ładnie wygląda, szczególnie top, który sama z wielką chęcią bym nosiła :D Ale! Ta bluzka z kotem wygrywa wszystko, jest genialna :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny wpis ;) Teoretyczne łatwo jest od kogoś odejść, ale praktycznie już nie. Tym bardziej, jeśli jest się w jakiś sposób uzależnionym od tej osoby i nie ma się tak naprawdę wyboru.
  Pozdrawiam!
  www.tipsforyoungers.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładnie Ci w nim <3

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2018/07/jeansowa-spodnica-z-guzikami.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak niestety się zdarza. Też tak mam, że wybaczam - naiwność pewnie. Chociaż są osoby od których się jednak odcięłam, powiedziałam dość.
  Bardzo ładny komplecik. podoba się mi.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kombinezon ładny :) Ja uważam, że jestem czasami naiwna, że daję niektórym osobą szanse chodź skrzywdzili mnie już wiele razy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ładne zdjęcia i kombinezon ;)
  Buziaki♥
  https://rikaa-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Rewelacyjny ten t shirt:)
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Masz rację, nikt nie ma prawa nas ranić, jednak czasem nie wyobrażamy sobie życia bez danej osoby i mimo to jej wybaczamy, co jest bardzo niezdrowe...
  Śliczny ten zestaw! ♥

  Mój blog.

  OdpowiedzUsuń
 10. Śliczne zdjęcia! Mega komplet ♥ Nikt nie ma prawa nas ranic

  londonkidx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Żółty tshirt spodobał mi się najbardziej :) Ostatnio ten kolorek barrdzo wpadł mi w oko!

  https://redamancyy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Gdy ktoś nas zrani nie warto dawać następnej szansy bo pewnie zrani ponownie.. Fajny zestaw :)

  OdpowiedzUsuń
 13. To niestety prawda że jedna dana szansa przerodzi się w kolejną i tak dalej 🙁 trzeba byc twardym i stawiać ba swoim 😃

  OdpowiedzUsuń
 14. Świetny jest ten zestaw, a jeszcze bardziej podoba mi się ostatnia bluzka! ♥

  http://istotaludzkaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. WOW boski kolor kochana na głowie:*

  Buziaki:*
  WWW.KARYN.PL

  OdpowiedzUsuń

zBLOGowani.pl