Don't worry, be happy!

16:27:00

Czasami w naszym życiu zdarza się coś, co zmienia je na zawsze. 

Niektórzy z nas przeszli naprawdę wiele przykrych chwil. Inni mieli, wręcz idealne życie. Czym jest to spowodowane? Nie wiem. Chyba nikt nie wie. Chociaż myślę, że to jacy jesteśmy w 99% zależy od nas. Jedni mają mniejsze problemy, drudzy większe. Ale czy warto się nimi przejmować? Przecież to, że przez cały dzień będziesz się martwić nic nie da. Zepsuje się tylko twój humor i stracisz aż jeden dzień życia. A przecież nie wiesz ile będzie ono trwało. Więc po co się zamartwiać. Nie warto! Musisz nauczyć się walczyć z problemami! Jeżeli masz siłę- walcz. Nie daj zawładnąć swoim życiem. Pokaż jak silny/a jesteś.
Dotąd moim największym problemem było zerwanie z chłopakiem. Śmieszne co? :D Ale o to chodzi, trzeba nauczyć się śmiać z problemów. To co sprawia teraz, że jesteś smutny/a kiedyś będzie Cię śmieszyć. Więc dlaczego od razu nie zaczniesz się śmiać? Przecież największą tragedią z dzieciństwa była zepsuta zabawka, a teraz wydaje Ci się to komiczne. Więc może i z teraźniejszymi problemami wszystko się ułoży i pozostanie tylko śmiech?
Niektóre problemy nie są tak małe i nie pozwolą tak łatwo o sobie zapomnieć, ale powinniśmy się z nich uczuć. Jeśli raz dokonasz złego wyboru, nie rób tego znowu! Po co? Przecież ty już wiesz, jak to się skończy. Nie zamartwiaj się, naucz się śmiać z problemów, ucz się i nie przejmuj się na wyrost, nie warto. 
Pamiętaj, że najlepszym lekarstwem na problemy jest prawdziwy przyjaciel. Nie bój się, bądź szczery/a . Przyjaciel zrozumie, pomoże, pocieszy.  A co najważniejsze, pokaże, Ci jak wygląda szczęście. A wystarczy powiedzieć Don't worry, be happy i do przodu! :)
/~Kinga

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Nie wszystkie problemy są aż tak błahe, żeby je lekceważyć, ale z każdego jest jakieś wyjście ;)
    zapraszam do siebie http://polwytrawna.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

zBLOGowani.pl