"Make your dreams come true!"

15:47:00

Hej ! Dziś chciałam poruszyć temat marzeń i snów. Wielu z was zapewne miało sen, z którego nie chciało się obudzić, bo był on tak piękny. Niestety tutaj budzi nas szara rzeczywistość, która wcale taka być nie musi. Zamiast być złym na to, że nasz piękny sen się skończył wstańmy i zacznijmy go spełniać w realnym życiu. Oczywiście są takie sny i marzenia, których nie będziemy w stanie spełnić, lecz trzeba skupić się na tych rzeczach, które możemy zrobić.
Zacznijmy od wiary w siebie i w swoje możliwości, ponieważ : "Sny nic nie kosztują. Są darmowe. Jedyne co trudne to podążać za nimi." To stanowi naszą największą blokadę - strach przed porażką. Ja jednak wierzę w słowa : "Lepiej zrobić coś i później wspominać to z myślami : Jak ja mogłam/em to zrobić?!, niż zadręczać się pytaniem : Co by było gdyby...?", dlatego chcę was zachęcić do tego byście swoje marzenia, w miarę realne, starali się realizować, krok po kroku :).
"Sny są naszym drugim życiem. Czasami widzimy w nich rzeczy, których naprawdę pragniemy" - dlatego czemu by nie spróbować ściągnąć tych rzeczy do "naszego" realnego świata ;) ?
Zachęcam was do osiągania swoich marzeń i nie myślcie, że wszystko stracone, bo jesteście za młodzi, za starzy, zbyt zajęci czy cokolwiek innego, ponieważ "nigdy nie jest za późno, by szukać świata ze snów" :). /Klaudia

Wierzycie w znaczenie snów? A może myślicie, że to tylko wybryki podświadomości? :)

You Might Also Like

0 komentarze

zBLOGowani.pl